قوانین خرید از فروشگاه نوت بوک آبی

توجه :
1-کالا و خدمات موجود درسایت مشمول مالیات بر ارزش افزوده (VAT) نمی باشد.
2-قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است،تا 24 ساعت معتبر مي‌باشد.
3-کليه هزينه هاي بسته بندي،ارسال(پست،پيک)وبيمه محصولات به عهده خريدار مي باشد.
4-با توجه به احتمال خطا در وارد کردن قیمت یا مشخصات کالا ، در صورتی که پس  از پرداخت شما ، نوت بوک آبی متوجه خطا شود ، کل مبلغ به حساب شما برگردانده خواهد شد و ضمن تماس و اطلاع رسانی ، کالا ارسال نمی گردد

شرایط و ضوابط سفارش کالا

 استفاده شما از سایت  و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما باشرایط وضوابط ذیل تلقی می گردد:  
- خرید کالا ازسایت برمبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.  
- کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل رادر سایت درج نمایند بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
- تمام شرایط و خدمات سایت بر مبنای آخرین سیاستهای این سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات در اخبار سایت مندرج می گردد.

ارتباط مستقیم با کاربران

اگر به هر دلیل رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفاً مراتب را با پر کردن و ارسال فرم در بخش"تماس با ما"،بخش مدیریت اعلام فرمایید.تا در اسرع وقت رسیدگی نماییم.

شرایط و خدمات فروش کالا

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده وسایت به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که سایت به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت ظاهری کالا ابراز می نماید.
هر گونه نقص و یا عیب فنی مشهود بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.


Menu

Designed by Partonik